Corporate Fundraiser pentru București

Responsabilități principale:

  • Abordare firme pentru inițiere colaborare/construire relație pentru acordarea de sponsorizări/ co-creare proiecte de CSR pentru programele curente/proiecte ale organizației

  • Dezvoltare portofoliu de companii cu focus pe județul Prahova și județul Dâmbovița

  • Organizarea a 2 evenimente/an (București și Prahova) pentru strângere de fonduri

  • Organizare și implementare campanie anuală direct mailing (sponsorizări 20% din impozitul pe profit de la companii)

  • Inițiere și creare parteneriate de tip “cause related marketing”

  • Gestionare program “corporate volunteering”

  • Gestionare activitate donații în bunuri pentru acoperirea nevoilor din programele curente.

Candidatul ideal:

  • Persoană pro-activă, cu inițiativă, dinamică, orientată pe rezultat, cu abilități organizatorice

  • Cunoștințe de operare PC (Word, Power Point Excel – baze de date) și în utilizarea internetului

  • Atenție distributivă, capacitatea de a gestiona mai multe sarcini simultan

  • Cunoașterea limbii engleze la un nivel avansat (scris, vorbit)

  • Absolvent studii superioare

  • Experiența în domeniul neguvernamental reprezintă un avantaj.

Beneficii:

  • Salariu fix & tichete de masă

  • Tichete cadou de ziua de naștere, Paște și Crăciun

  • Bonus anual în funcție de performanță

  • Asigurare medicală privată

  • Program 8 ore/zi, 40 ore/săptămână.

Persoanele interesate sunt rugate să trimită un CV însoțit de o scrisoare de intenție până la data de 30.11.2021, la adresa de e-mail: adriana.grosu(at)concordia.org.ro. Vă rugăm menționați în subiectul mesajului: Corporate Fundraiser.

Vor fi contactate numai persoanele care îndeplinesc cerințele menționate și sunt selecționate pentru interviu. Pentru detalii suplimentare puteți suna la Grosu Adriana | Inspector Resurse Umane | M +40 735 012 503.