Corporate Fundraiser pentru București

Responsabilități principale:

•    Abordare firme pentru inițiere colaborare / construire relație pentru acordarea de sponsorizari în bani / co-creare proiecte de CSR pentru programele curente / proiecte ale organizației
•    Dezvoltare portofoliu de companii sponsor având ca scop principal asigurarea și atragerea de fonduri, cu focus pe companii din jud. Prahova și jud. Dâmbovița
•    Organizare și implementare campanie anuală direct mailing (sponsorizari 20% din impozitul pe profit de la companii)
•    Inițiere și creare parteneriate de tip “cause related marketing”
•    Gestionare program “corporate volunteering”
•    Gestionare activitate donații în bunuri pentru acoperire nevoilor din programele curente.

Candidatul ideal:

•  Persoană pro-activă, cu initiativă, dinamică, orientată pe rezultat
•  Atentie distributivă, capacitatea de a gestiona mai multe sarcini simultan
•  Abilități de comunicare și relaționare în medii diverse
•   Abilitati de negociere, planificare si organizare
•  Absolvent studii superioare
•  Cunoasterea Limbii Engleze la un nivel avansat (scris, vorbit)
•  Cunoștințe de operare PC (Word, Power Point Excel – baze de date) și în utilizarea internetului
•  Experiența în domeniul neguvernamental reprezintă un avantaj.

Beneficii:

•  Salariu fix & tichete de masă
•  Bonusuri de ziua de naștere, Paște și Crăciun
•  Al 13-lea salariu
•  Asigurare medicală privată
•  Program 8 ore/zi, 40 ore/săptămână.

Persoanele interesate sunt rugate să trimită un CV însoțit de o scrisoare de intenție până la data de 30.04.2024, la adresa de e-mail: roxana.teodorescu(at)concordia.org.ro  Vă rugăm menționați în subiectul mesajului: Corporate Fundraiser.

Vor fi contactate numai persoanele care îndeplinesc cerințele menționate și sunt selecționate pentru interviu. Pentru detalii suplimentare puteți suna la Roxana Teodorescu | Manager Resurse Umane | M +40 733 103 044

CONCORDIA este o organizație care protejează copiii de orice formă de abuz sau comportamente inadecvate și are o politică funcțională de protecție a copilului.

Este strict interzis abuzul fizic și psihologic și neglijarea copiilor și tinerilor beneficiari ai organizației! Angajatul/a va respecta cu strictețe Politica de Protecție a Copilului a Organizației și Codul său de Conduită, în caz contrar el/ea va suporta consecințele prevăzute în Regulamentul de ordine interioară al organizației, Codul Muncii sau Codul penal, în funcție de rezultatele investigațiilor realizate intern sau de către autoritățile de aplicare a legii.

Aplicând pentru aceste poziții, sunteți de acord ca datele transmise să fie procesate în vederea realizării selecției. Mai multe detalii privind politica de confidențialitate găsiți AICI